Paintball klub DS (Dolná Súča)

Paintball Dolná Súča

Paintball klub Dolná Súča

Paintball klub Dolná Súča vznikol na jar v roku 2012 z iniciatívy mladých ľudí v Dolnej Súči za účelom zhromažďovania a stretávania sa, rozvoja paintballového športu a v neposlednom rade výchovy mládeže najmä v obci Dolná Súča. Cieľom Paintball klubu je podporovať mladých a talentovaných ľudí v športe, pomáhať im a morálne ich podporovať v duševnom a fyzickom raste.

Paintball Dolná Súča

Adrenalínový zážitok v Dolnej Súči

 V neposlednom rade ponúkajú prenájom ihriska a príslušenstva aj nečlenom klubu. Hlavnou snahou klubu je priblížiť paintball širokej verejnosti a chalani radi privítajú aj súkromné osoby alebo firemných zákazníkov. Okrem zorganizovania hry vedia zabezpečiť aj sprievodné aktivity vo forme opekačky, varenia gulášu, príp. iné športové aktivity.  Paintball klub v Dolnej Súči sa teší veľkej obľube, možno aj preto, že členovia klubu sa neustále snažia vylepšovať komfort ponúkaných služieb a atrakcií.

 

 

Kontakt:

Paintball klub DS

Dolná Súča 846

913 32 Dolná Súča

info@paintballds.sk

0949 492 971

 

Zdroj: http://www.paintballds.sk/

<

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>